TOPENÁŘSTVÍ ŠŤASTNÝ

Horní příkopy 68/III 392 01 Soběslav, tel./fax: 381 522 051


Kontakt

Topenářství ŠŤASTNÝ

Horní příkopy 68/III
392 01 Soběslav

tel./fax: 381 522 051
mobil: 603 424 588

Topení a topenářské práce

Provádíme veškeré topenářské práce:

  • rekonstrukce topení
  • montáže radiátorů a koupelnových žebříků
  • instalaci a opravy rozvodů topení v objektech a v bytech
  • prodej, instalace a výměny plynových kotlů
  • opravy topných systémů
     
     

topenářské práce topenářské práce topenářské práce topenářské práce topenářské práce

Topné systémy od Topenářství Šťastný

Spolehlivé a hospodárné vytápění je jednou z nejdůležitějších součástí moderního bydlení. Potřebujete-li vyřešit vytápění vašeho domu, bytu či průmyslového objektu, obraťte se na Topenářství Šťastný v Soběslavi. Poskytujeme kvalifikované poradenství, zajistíme dodávku, montáž, servis i kompletní opravy topných systémů. Pomůžeme vám také s vyřízením dotace. Dodáváme tepelná čerpadla, sluneční kolektory i ekologické kotle. Montujeme radiátory, plynové kotle i koupelnové žebříky.

Kompletní služby v oboru topení–voda–plyn

Topenářství Šťastný Soběslav se na služby v oboru topení–voda–plyn specializuje již od roku 1991. Pro klienty převážně z Jihočeského kraje zajišťujeme dodávky a montáže různých typů topných systémů, ale také vodoinstalace. Provádíme montáže domovních vodáren, nabízíme instalatérské práce, montáže vodoměrů a rozvody vody v rodinných a bytových domech i v průmyslových objektech. Máme dlouhodobé zkušenosti v oboru a šikovné řemeslníky, používáme kvalitní materiály.

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Doporucujeme: Školící středisko -  Stavební práce - rekonstrukce -  Dynal.cz - plastová okna -  Zámečnictví - kovovýroba -  Ochranné pracovní pomůcky -  Dřevěná okna -  nošení dětí -  Nářadí -